Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL urwana śruba sprężarki klimy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 FL urwana śruba sprężarki klimy

    Hmm...to szkoda... Bo musisz skreślić Dunlopa w takim razie. Wszedł chyba w zeszłym roku... Albo ciut wcześniej...
    A to dobra opona :wink:

  • #2
    O2 FL urwana śruba sprężarki klimy

    Witam. Mam następujący problem: mechanik stwierdził, obluzowała się śruba w sprężarce klimy - ta mocująca koło pasowe i sprzęgiełko jeśli się nie mylę - podobno częsta przypadłość, niestety przy próbie dokręcenia śruba się zerwała. Czy taką śrubę można kupić? ASO proponuje całą sprężarkę O2 fl 2009 sprężarka Denso.

    Podzrawiam

    Komentarz


    • #3
      Masz wyrobiony wieloklin - sprzęgiełko do wymiany. Sama śruba nie byłaby problemem, gdyby jej za mocno nie przykręcili.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        Mój pracownik w swojej sprężarce po zerwaniu wieloklina, założył nową śrubę i ją delikatnie przyspawał na stałe, wiadomo jest to mega druciarstwo,ale jeżdzi już tak drugi sezon i klima chłodzi,aż miło, jak padnie sprężarka to wymieni ją na nową,choć upiera się,że spawy,które zrobił można zeszlifować i dostać się do sprzęgła,ja nie wnikam w to, bo sprężarka działa, a serwis chciał ją wymieniać na nową

        Komentarz


        • #5
          Czy ze sprzęgiełkiem jest w komplecie ta śruba, a może ma ktoś uszkodzoną taką sprężarkę z której tą śrubę można by wydobyć?

          Komentarz


          • #6
            Znajomy magik od klimy jak wymieniał mi na wiosnę oringi przy przewodach sprężarki to opowiadał, że u sąsiada w O2 rozlazła się ta śruba. Mówił, że nie mógł dostać samego sprzęgła i koła pasowego i obsadził starą śrubę na jakimś megamocnym czarodziejskim kleju do metalu. To "druciarstwo" wytrzymało 2 sezony, później auto poszło na handel.
            Piter
            tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
            KM i Nm dołożył gregor10

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X